Dizin Ski Resort
Dizin Ski Resort
Dizin Ski Resort
Dizin Ski Resort
Dizin Ski Resort

پیست بین المللی اسکی دیزین

 

لطفا جهت اطلاع از وضعیت پیست به اینستاگرام پیست دیزین پیام دهید ویا با شماره 02635215042 تماس حاصل نمایید.

 

پایتخت اگرچه یادآور ساختمان های بلند و اتوبان های بزرگ و ترافیک همیشگی است، اما طبیعت سحرکننده تهران تنها چند کیلومتر دورتر از شلوغی های شهری خودنمایی می کند، جایی که دامنه کوه های البرز شما را به سمت پیست بین المللی اسکی دیزین می کشاند. کافی است از تهران خارج شوید تا بعد از چند کیلومتر رانندگی در جاده های کوهستانی به دیزین برسید. پیست دیزین، زیبای سپید پوشی است که هر ساله علاقمندان به اسکی را از راه های دور و نزدیک به خود جذب می کند و پیشنهاد خوبی برای کسانی است که دنبال هیجان در محیطی خاص هستند. پیست اسکی دیزین که در این گزارش شما را با آن بیشتر آشنا خواهیم کرد بزرگترین پیست اسکی ایران است.

پیست اسکی دیزین

 

بهترین پیست های اسکی ایران

تهران در دامنه جنوبی کوهستان البرز مرکزی گسترده شده. البرز از نظر زمین شناسی ادامه چین خوردگی های آلپ در اروپا است. پس اگر هزینه سفر به سوئیس و استفاده از پیست های اسکی در آلپ را ندارید، زیاد ناراحت نباشید، البرز برادر تنی آلپ است و بهترین پیست های اسکی ایران در دامنه البرز قرار دارند. شاخص ترین پیست های اسکی تهران عبارتند از «دیزین»، «توچال»، «شمشک»، «دربندسر» و «آبعلی» که ما به صورت اجمالی هر کدام را معرفی می کنیم.

پیست اسکی دیزین

 

پیست اسکی دیزین

در میان پیست های اطراف تهران، پیست دیزین اولین پیشنهاد و بهترین گزینه برای اسکی بازی است. پیست اسکی دیزین مجهزترین پیست ایران نیز به شمار می رود. دیزین دارای 4 تله كابين، 2 تله سيژ، 9 تله اسكی بشقابی و 1 تله اسكی چكشی است. در تابستان نیز پیست دیزین برای اسکی روی چمن استفاده می شود. شما می توانید قبل از سفر از قیمت پیست دیزین و از طریق تماس با شماره ی «02635215042» مطلع شوید.

پیست اسکی دیزین

 

دیزین کجاست؟ 

اگر نمی دانید دیزین کجاست؟ حتما نام جاده چالوس به گوش تان خورده، جایی که هر ساله میلیون ها تهرانی از آن جا به شمال می روند. سر راست ترین آدرس پیست دیزین از جاده چالوس است. در 80 کیلومتری جاده چالوس بعد از عبور از هتل گچسر خروجی ولایت رود و دیزین قرار دارد. این جاده در اصل مسیر دیزین است.

پیست اسکی دیزین

 

پیست اسکی توچال

پیست اسکی توچال نزدیک ترین پیست اسکی به شهر تهران است. فاصله اندک پیست توچال تا بافت شهری باعث می شود که بدون اینکه شما از تهران فاصله زیادی بگیرید بتوانید به پیست اسکی دسترسی پیدا کنید. برای رسیدن به توچال آدرس پیست چندان سخت و پیچیده نیست. اکثر تهرانی ها مسیر بام تهران را که منظره زیبایی از پایتخت به نمایش می گذارد بلد هستند. بام تهران شما را به توچال راهنمایی می کند. اما افرادی که آدرس پیست توچال را نمی دانند کافی است از بزرگراه مدرس یا چمران به ولنجک بروند و از آنجا به راحتی توچال را پیدا کنند. پیست دارای دو پارکینگ است. پارکینگ پایین که در نزدیکی بام تهران قرار دارد، برای عموم قابل استفاده است و پارکینگ بالایی که در کنار پیست است و مخصوص اسکی باز ها است. به یاد داشته باشید، برای استفاده از پارکینگ جنب پیست حتما باید در اتوموبیل تان لوازم اسکی باشد وگرنه به شما اجازه استفاده از پارکینگ داده نخواهد شد!

پیست اسکی دیزین

 

پیست اسکی شمشک

پیست اسکی شمشک به دلیل برگزاری مسابقات بین المللی اسکی دومین نام شناخته شده در میان پیست های اسکی در ایران است. پیست شمشک از نظر وسعت از دیزین کوچک تر است. ولی نسبت به دیزین فاصله کمتری تا تهران دارد و برای همین محل خوبی برای پاتوق های آخر هفته در روزهای برفی است. آدرس پیست شمشک در 57 کیلومتری شمال شرق تهران از اتوبان شهید بابایی و خروجی لشگرک در دسترس است. اگر تمایل دارید از پیست شمشک استفاده کنید و از امکانات و قیمت پیست شمشک اطلاعات کسب کنید با شماره «02126526912» تماس بگیرید.

پیست اسکی دیزین

 

پیست دربندسر

در نزدیکی پیست اسکی شمشک، محله ای به نام دربند سر و پیستی به همین نام قرار گرفته است. پیست اسکی دربندسر شباهت زیادی به پیست شمشک دارد. آدرس پیست دربندسر هم همان جاده فشم است. این پیست به واسطه حضور سرمایه گذار و تهیه تله کابین و تله سیژ نو این امکان را دارد که در سه شیفت پیاپی به دوستداران اسکی سرویس دهی کند. بنابراین حتی تا شب هم پیست دربندسر باز است و می شود از آن استفاده کرد. رستورانی با نمای کاملا چوب و مدرن در پیست اسکی دربندسر پاتوق خوبی برای جوانان شده و محیط جوان پسندی را به وجود آورده است. اگر تمایل دارید مثل بسیاری از تهرانی هایی که دربند سر را برای تفریح انتخاب می کنند سری به این پیست مجهز بزنید می توانید اطلاعات تکمیلی و قیمت پیست دربندسر را از طریق تماس با «02126525173» جویا شوید.

پیست اسکی دیزین

 

پیست اسکی آبعلی

بیش از 60 سال از زمانی که تجهیزات اسکی و بهره برداری از پیست اسکی در آبعلی نصب شد می گذرد. آبعلی از قدیمی ترین تفرجگاه های زمستانی مردم پایتخت است. پیست اسکی آبعلی از نظر شیب و اندازه به پیست توچال شباهت دارد. پیست دارای هتل، رستوران، قهوه خانه سنتی، سرویس بهداشتی و پارکینگ است. پیست آبعلی دارای مدرسه اسکی نیز است. از نظر امکانات اسکی پیست آبعلی دارای 1 تله كابين ، 5 تله اسكی بشقابی، 1 تله سيژ و 3 تله اسكی چكشی است. آدرس پیست آبعلی نیز تقریبا سر راست است زیرا در مسیر جاده هراز و در نزدیکی شهر آبعلی قرار دارد.

پیست اسکی دیزین

 

بهترین تور اسکی ایران

تورهای اسکی یک یا چند روزه بهترین پیشنهادی است که می تواند یک اسکی باز را در فصل سرد سال خوشحال کند. شما هم حتی اگر اسکی باز حرفه ای نیستید می توانید برای یک بار هم که شده تور اسکی را تجربه کنید. تور اسکی ایران نسبت به کشورهای دارای تورهای اسکی از قیمت پایین تر و البته پیست های باکیفیت تری برخوردار است به طوری که تور ایران همیشه در برنامه اسکی بازهای حرفه های خارجی قرار دارد.

 

تور اسکی دیزین

اولین پیشنهاد حرفه ای های اسکی برای کسانی که می خواهند اسکی را در قالب یک تور اسکی تجربه کنند، تور اسکی دیزین است. معمولا تورهای اسکی دیزین با استقرار در هتل زیبای دیزین همراه است. تور دیزین اغلب سه روزه برگزار می شود و مناسب خانواده ها و به خصوص جوانان است. در تورهای اسکی بر روی کار گروهی تاکید زیادی می شود پس اگر فردی اجتماعی هستید می توانید سه روز خوب را در دامان طبیعت زیبای دیزین بگذارنید.

 

تور اسکی توچال

اگر به یک اسکی باز معمولی در اروپا بگویید که من به یک تور یک روزه اسکی رفتم و شب در خانه بودم، حرفتان را به راحتی باور نمی کند. چون کمتر پیش می آید یک پیست مجهز مثل پیست توچال در نزدیکی شهر باشد. برای افرادی که نمی خواهند چندان از تهران فاصله بگیرند و با تورهای کوتاه مدت یک روزه بیشتر ارتباط برقرار می کنند تا تورهای چند روزه، تور اسکی توچال گزینه مطلوبی است. با انتخاب تور یک روزه توچال یک صبح تا عصر در تور خواهید بود و شب به خانه بر می گردید. تور توچال امکان استفاده از یکی از طولانی ترین و مرتفع ترین تله کابین های ایران را به شما خواهد داد. توچال پیست نقلی و جمع و جور تری نسبت به دیزین است برای همین حرفه ای ها در توچال ترجیح می دهند تا قله توچال بروند و از آنجا اسکی را شروع کنند. در ضمن اگر لوازمی مانند کلاه و عینک اسکی را به همراه ندارید می توانید از فروشگاه هتل در حاشیه پیست تهیه کنید.

 

تور اسکی دربندسر

پیست اسکی دربندسر هم دارای تورهای یک روزه و هم چند روزه است. با توجه به اینکه حداقل یک ساعت و نیم رانندگی بی وقفه از تهران لازم است تا به پیست برسید. این انتخاب با شما است که تور اسکی دربندسر را یک روزه انتخاب کنید یا چند روزه! با این وجود امکانات خوب دربندسر برای استفاده مداوم از پیست اسکی در شبانه روز، باعث شده تا کسانی که اتوموبیل شخصی دارند با رفتن به هتل شمشک، ساعات بیشتری از پیست دربند سر استفاده کنند. تور دربندسر در روزهای آخر هفته مشتری های زیادی دارد، پس برای اینکه نه در ترافیک جاده بمانید و نه در پیست با شلوغی روبرو شوید باید برنامه ریزی زمانی خوبی داشته باشید.

 

هتل های پیست های اسکی ایران 

تقریبا در کنار همه پیست های اسکی ایران مجموعه های اقامتی و رفاهی ایجاد شده و از بابت استقرار در پیست ها مشکلی وجود ندارد. مجموعه هتل های پیست های اسکی ایران نه تنها مرتفع ترین اقامتگاه و هتل تهران بلکه مجموعه خاص ترین هتل های ایران را تشکیل می دهند.

پیست اسکی دیزین

 

هتل دیزین

هتل جهانگردی دیزین در کنار پیست دیزین قرار دارد و پنجره های هتل رو به پیست باز می شوند که منظره زیبایی را شکل می دهد. هتل دیزین که ساختمان اولیه اش در سال 1349 ساخته شده با داشتن 154 اتاق و 450 تخت هتل بزرگی به شمار می رود. هتل دارای کافی شاپ و رستوران است. فروشگاه لوازم اسکی در هتل مستقر است و کسانی که امکان خرید لوازم را به هر دلیلی ندارند، می توانند وسایل اسکی خود را کرایه کنند. برای استعلام قیمت هتل دیزین می توانید با شماره «02188681167» تماس بگیرید.

پیست اسکی دیزین

 

هتل گاجره

اگر برای رسیدن به پیست دیزین از مسیر جاده چالوس حرکت کنید، سه کیلومتری پیست دیزین به هتل گاجره می رسید. هتل گاجره تهران بعد از هتل دیزین دومین انتخاب برای اسکی بازان حرفه ای است که می خواهند به پیست اسکی دیزین بروند. قیمت این هتل نسبت به دیزین ارزان تر است و سرویس رایگان به پیست دارد.

پیست اسکی دیزین

 

هتل شمشک

هتل شمشک در کنار پیست شمشک قرار گرفته و اسکی بازانی که به شمشک یا دربند سر می روند غالبا هتل شمشک را برای اقامت انتخاب می کنند. این هتل با 17 اتاق، پارکینگ رایگان و اینترنت رایگان آماده پذیرایی از اسکی بازان است. مجموعه هتل شمشک دیزین و هتل 2 دیزین از مشهور ترین هتل هایی است که اسکی بازان در ارتفاعات شمال تهران برای اقامت انتخاب می کنند. اگر هم شما مایل به اقامت در هتل نیستید، شله های هتل دیزین می تواند گزینه مناسبی برای گذران شب در کنار پیست بزرگ دیزین باشد.

بیشتر:

- جزئیات پرداخت هزینه اقامت در هتل پیست اسکی دیزین

- قیمت اتاق های هتل پیست اسکی دیزین

- آدرس پیست اسکی دیزین

- شماره تلفن پیست اسکی دیزین